Vizyoner

MÜSİAD, Türk iş dünyasına prestij saplayacak ilk zirvesini Vizyoner’15 olarak belirlemişti. İş ve ekonomi bağlamında sektöre yeni bir rota çizerken “Gelecekle iş Yapmak” mottosuyla alanında uzman liderleri ağırlamış, iş dünyasına farkındalık oluşturmuştu

Dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir yol haritası niteliğinde olan Vizyoner, 2017 yılında ikinci zirvesini düzenlemiştir. MÜSİAD Vizyoner’17 Sektörler Zirvesi’nin ana temasını gelecekte var olmanın en önemli unsuru olarak karşımıza çıkan “dönüşüm” kavramı oluşturmuştu. ‘Niçin dönüşüm’, ‘Nasıl Dönüşüm’ ve ‘Türkiye’nin Dönüşümü’ ana başlıkları altında sektörün önde gelen isimlerini ağırlamıştı.

İnsan odaklı, katma değeri yüksek ve milli üretim vizyonuyla çalışmalarını sürdüren MÜSİAD, dünyada meydana gelen yeknolojik gelişmelere dikkat çekmek amacıyla; Vizyoner’19 Zirvesi’nin konusunu “Dijital Gelecek” olarak belirlenmişti. Türkiye’nin bölgesinde söz sahibi, küresel ölçekte ise etkin bir rol oynayan ülke olmasının teknolojik bağımsızlık ve sürdürülebilir ekonomik gelişmelerle doğrudan ilgili olduğunu düşünen MÜSİAD, teknolojiye yön veren isimleri Vizyoner’19 Zirvvesi’nde ağırlayarak bu alanda toplumsal düzeyde bir farkındalık oluşturulmasını amaçlamıştı.

HEMEN DAHİL OLUN
SÜRE GELEN BİR VİZYONER
Kayıt Ol