Hakkımızda

Hakkımızda
MÜSİAD

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD); tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 9 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İş Adamları Derneği”dir.

Hakkımızda
MÜSİAD VİZYONER'21

MÜSİAD, ulusal ve uluslararası arenada prestijine değer katmak ve marka değerini yükseltmek adına 2015 yılından bu yana her iki yılda bir; iş insanlarını bilgilendirme, geleceğe hazırlama ve hayata katkı sağlama adına MÜSİAD VİZYONER başlığı altında etkinlik düzenlemektedir.

Katılımcıları geleceğe hazırlama konusunda motive ederek, yerli ve yabancı iş bağlantıları, global trendler, ilham ve motivasyon, strateji ve eylem imkânı sunmayı amaçlayan MÜSİAD Vizyoner, 22 Aralık 2021 tarihinde “Fark Et’’ mottosu ile gerçekleşecektir.

Fark etmek her şey demektir. Geçmişi bilmek, bugünü anlamak ve geçmişin özgüllüğünden hareketle içinde yaşadığımız dünyayı anlamlandırmaya çalışmaktır. Bu anlamlandırma ile geleceği veya bir sonraki adımı fark edebilmemize olanak sağlar. Vizyoner’21 geçmişi bildiğimiz, bugünü anladığımız ve geleceğin dünyasını öngörme aksiyonundan yola çıkarak içinde yaşadığımız dünyayı her anlamda Fark Etme gayesi taşımaktadır.

HEMEN DAHİL OLUN
SÜRE GELEN BİR VİZYONER
Kayıt Ol