Exchange

Katılımcılar, esinlendikleri bilgilendikleri, deneyim ettikleri süreç sonunda, MÜSİAD şubeleri ile “Vizyoner 2021” konusu olan “Fark Et” başlığı dahilinde B2B toplantı yapma ve fikirlerini ticarete dönüştürme imkanını sağlamak amacıyla Üyeler arasında, “Fark Et” temasında ortaya çıkan, şubelerin Vizyoner 2021 esnasında işlenen konu başlıklarında kendileri özelinde ortaya koyacakları, rekabetçi fayda ve fırsatların tanıtıldığı, üyeler arasında ticaret imkanlarının yaratıldığı, toplantının sürdürülebilir etkisini artıran bir alandır.

Star Talks

 

Vizyoner 21 etkinlik alanında özel bir sahne kurulacaktır. Bu sahnede ülkemizde girişim faaliyetlerinde bulunan, Start-Up ruhunu önemseyen kişi ve/veya kişiler bu sahneye çıkacaktır. Kurmuş oldukları veya kurulma aşamasında olan girişimlerini anlatarak vizyon ve misyonlarından bahsedeceklerdir. Böylece gelecek planları arasında Start-Up fikri olan kişilere bir yol haritası göstermiş olacaklardır.

Program Akışı

 

10.45 - 11.45

AÇILIŞ KONUŞMALARI

11.45 - 12.30

Girişimi Fark Et

12.30 - 13.30

ÖĞLE YEMEĞİ

13.30 - 14.20

STAR TALKS I

14.20 - 14.40

KAHVE ARASI

14.40 - 15.30

STAR TALKS II

15.30 - 15.45

ÖDÜL TÖRENİ

16.00 - 17.00

GİRİŞİMLER YATIRIMLARLA BULUŞUYOR

Start-Up Kitapçığı

“Vizyoner’21 Fark Et” Exchange Alanına katılım sağlayacak Start-up’ların içinde yer aldığı özel bir kitapçık hazırlanacaktır. Kitapçığımızın içinde Start-up’ların bilgileri, vizyonları ve başarıları gibi bilgiler olacak ve etkinlik zamanında dağıtılacaktır.

Start-Up Websitesi

 

“Vizyoner’21 Fark Et” Exchange Alanına katılım sağlayacak start-up’ların yer alacağı özel web sitesi tasarlanacaktır. Web sitemizde de kitapçığımızın içinde dahil olan bilgilerin dijital versiyonu yer alacaktır.

VİZYONER ÖDÜL TÖRENİ
Vizyoner Ödül Töreni  

Türkiye’den ilk kez ihraç edilen ya da katma değeri oldukça yüksek veya geleneksel ürün-Pazar konseptinin dışında ürün ihracatı gerçekleştiren firmaya verilecek ödül.

Sınır Tanımayan Şampiyon

En fazla sayıda ülkeye ihracat veya herhangi bir ürünün ilk kez ihracatını gerçekleştiren firmaya verilecek ödül.

En Çevreci Şampiyon

İhraç ettiği ürünlerin üretim süreçleri ya da ürünlerin kullanım alanları dolayısıyla en çevreci olan firmaya verilecek ödül.

HEMEN DAHİL OLUN
SÜRE GELEN BİR VİZYONER
Kayıt Ol